Shop Mobile More Submit  Join Login
×
NAPRAWIONE / FIXED:
FREE Blogger template Szara elegancja by stupid-owl  FREE Blogger template Hawk by stupid-owl

Tylko dwa. Only two. :(
Naprawione/fixed:
FREE Blogger template Papuga by stupid-owl  FREE Blogger template Moje miasto by stupid-owl  FREE Blogger template Mroczny jedziec by stupid-owl
Naprawione/fixed:
FREE blogger template Strange space by stupid-owl  FREE Blogger template Autumn look by stupid-owl  FREE blogger template Good dog by stupid-owl

Działał / working properly:

Blogspot template I will wait for you by stupid-owl
Malutko, bo nie miałam czasu. / Only two, because lack of time.

NAPRAWIONE / FIXED
FREE blogger template I love her by stupid-owl  FREE blogger template Horse by stupid-owl

działał / working properly

FREE blogger template I hate everything about you by stupid-owl
Wiele osób już od jakiegoś czasu zgłasza problemy z brakiem grafik w moich starszych szablonach, dlatego postanowiłam sprawdzić je wszystkie i naprawić. Będę was informować o postępach, ale nie wygląda to za różowo - ta robota zabiera mi więcej czasu niż się spodziewałam. Zatem proszę wszystkie osoby, które pisały mi o tych problemach o cierpliwość, szablony na pewno zostaną naprawione. Poniżej pięć naprawionych szablonów i ten jeden, który łaskawie działał poprawnie. 
_____
There are problems with images in my old templates, so I decided check everyone and fix bugs. From now I am going to post about progress. Unfortunately this work takes more time than I expected, so I prepared to this post only five fixed templates.

NAPRAWIONE / FIXED:

FREE blogger template Mozna zyc bez powietrza by stupid-owl  FREE Blogger template Faith is all I hold by stupid-owl  Blogger FREE template: Do szpiku kosci by stupid-owl  FREE Blogger template Dream a little more by stupid-owl  FREE Blogger template Warszawa by stupid-owl


działający poprawnie / working properly

Blogspot template: I can talk by stupid-owl
Jeżeli macie problemy z doborem fontów do szablonu albo po prostu chcecie dowiedzieć się nieco więcej o zasadach rządzących ich łączeniem, zapraszam do przeczytania mojego artykułu:
krol-trefl.blogspot.com/2016/0…
Szablon Dark star przestał wyświetlać tło. Nowe tło zostało już podmienione w miejsce niedziałającego. Jeżeli użytkujesz ten szablon, pobierz paczkę z nowym kodem i wczytaj go ponownie na bloga - wszystko będzie ponownie wyglądać jak powinno!

Problem with blogger template Dark star.

Template Dark star stopped looking properly. I updated new code with background on another, working server. If you use this template, you should submit new code to see template as it was before.
Szablon Dolina nocy przestał wyświetlać grafiki - hosting padł. Nowe grafiki zostały już podmienione w miejsce tych niedziałających. Jeżeli użytkujesz ten szablon, pobierz paczkę z nowym kodem i wczytaj go ponownie na bloga - wszystko będzie ponownie wyglądać jak powinno!

I mam nadzieję, że to będzie ostatnia taka sytuacja. 

Problem with blogger template Dolina nocy.

Template Dolina nocy stopped looking properly, because hosted images got an error. I updated new code with graphics on another, working server. If you use this template, you should submit new code to see template as it was before.

I hope it is the last time. 
Szablon Ulotnosc przestał wyświetlać grafiki - hosting padł. Nowe grafiki zostały już podmienione w miejsce tych niedziałających. Jeżeli użytkujesz ten szablon, pobierz paczkę z nowym kodem i wczytaj go ponownie na bloga - wszystko będzie ponownie wyglądać jak powinno!

Problem with blogger template Ulotnosc.

Template Ulotnosc stopped looking properly, because hosted images got an error. I updated new code with graphics on another, working server. If you use this template, you should submit new code to see template as it was before.
Witam wszystkich! Mam do was ogromną prośbę. Mianowicie bardzo zależy mi, abyście wypowiedzieli się tej sondzie, która pomoże ocenić, na jakie widgety szabloniarze powinni zwracać uwagę przy tworzeniu szablonów. Jak widzicie, wychodzę na przeciw waszym potrzebom, dlatego liczę na duży odzew, a także waszą pomoc z udostępnieniem tej sondy jak największej liczbie osób! Sonda jest wielokrotnego wyboru.

LINK DO SONDYW zamian za zagłosowanie w sondzie, chcę wam podziękować tymi skromnymi ikonkami. Jeżeli pomogłeś mi i zagłosowałeś, umieść jedną z ikonek na swoim blogu!


Nie będę mieć też nic przeciwko, jeżeli będziecie używać tych ikonek we własnych celach - dając je innym bloggerom, którzy wam w czymś pomogli!

Natomiast jeżeli umieścicie link do sondy na swoim blogu i napiszecie mi o tym w komentarzu (podacie link do bloga i wskażecie miejsce, gdzie jest sonda), otrzymacie dedykowany bannerek z adresem waszego bloga. Taki jak ten poniżej!

W dodatku, jeżeli chcecie bannerek w innym kolorze niż te proponowane, to wystarczy w komentarzu tylko podać kod szesnastkowy tego koloru.

Mam nadzieję, że sonda dotrze do jak największej liczby osób. Z góry dziękuję wszystkim za zaangażowanie!
Jetem bardziej do tyłu niż do przodu ze wszystkim, także wybaczcie, że się kompletnie nie udzielam. Ani tu, ani na WS, mailu, moich ani waszych blogach. Mam za dużo na głowie, a świat nie chce na mnie poczekać. W takim wypadku muszę z czegoś zrezygnować i jak widać padło na blogosferę.

Jak będę miała i czas, i siły odpowiem na wszystkie komentarze i prośby, ale teraz proszę o wyrozumiałość.

Powielając tytuł, tymczasowo mnie nie ma.

Do napisania w dalszej przyszłości.
A.

A z tych mniej odkrywczych: cieszę się z jedynej pozytywnej rzeczy, którą wniosły do mojego życia studia - wolny wrzesień i przede wszystkim lenię się.

A.
świąt i to nie bożonarodzeniowych, chociaż przez pogodę za oknem o pomyłkę nie trudno.

Mimo to i tutaj.


Kto idzie ze mną obrzucić śnieżkami zająca?
Czym dalej, tym gorzej.

Przebrnęłam przez pierwszą w moim życiu sesję i nie wspominam tego zbyt miło. I chociaż udało mi się pozdawać na nie mierne oceny, to jednak owa sesja pozostawiła mnie wypraną z wszelkiej energii i chęci do czegokolwiek. Mój leniwiec wewnętrzny woła spać i nic nie robić, kiedy wreszcie mam dłuższą chwilę na włączenie PS.

Wen już dawno ewakuował się na pola elizejskie w obawie, że i jego sesja wyciśnie dokładnie z wszelkiej energii. Wpadł tylko na chwilę, by uciszyć, tego (czyt:mnie) co od końca sesji wydziera się jego imieniem: Wenie, gdzie żeś się podział?!. Owoc tej krótkiej wizyty wstawię jutro. Ja tymczasem padam.

Mój leniwiec się cieszy.
Ogólnie to jestem leniwcem. Gdzieś pomiędzy Koziorożcem a Wodnikiem powinni upchnąć to zwierzę i mnie tam umieścić. Ale mniejsza z tym, znaków zodiaku nie zmienię. Teoretycznie siebie mogę, ale mi się nie chce, więc pozostanę leniwcem.

Ale nie o tym miałam pisać. Właściwie to nie pamiętam już o czym. No tak, sklerotykiem też jestem. A kim nie jestem? Trudne pytanie. Zdecydowanie lepiej widzi się to co jest, a nie to, czego nie ma. Nie jestem optymistką. Ale to wydedukowałam z tego, że jestem pesymistką. Zdecydowanie łatwiej powiedzieć kim się jest, niż kim się nie jest. Jeszcze raz: kim nie jestem? Nie jestem osobą, która wie, czego chce. O! Udało się.

Wszyscy pytają, kim jesteś? Kim byłeś i kim będziesz? Może teraz odpowiedz mi, kim nie jesteś?